polski english german
Aktualności

W sprzedaży dwie nowe publikacje: "Kolej wąskotorowa Przeworsk - Dynów" i "Tramwajowe pocztówki z Poznania 1898-1945".

W październiku ukaże sie "Atlas kolei wąskotorowych".

Trwają prace nad monografiami parowozów pospiesznych, lokomotyw dwuczłonowych i lokomotyw spalinowych serii SP45, SU46 i SP47 (nowe wydanie) , ukażą sie najwcześniej pod koniec 2018 roku, najwcześniej ta ostatnia pozycja. W przygotowaniu monografia "Koleje wąskotorowe II Rzeczypospolitej". Temat mało znany, szukamy ciagle materiałów i zdjęć z tych kolejek, jeśli możesz pomóc to prosimy o kontakt.

 

Bestseller
Ostatnio dodane
Polecane
Ciasteczka

Witryna naszego wydawnictwa do poprawnej pracy korzysta z małych plików zwanymi ciasteczkami. Można zablokować ich otrzymywanie w ustawieniach Twojej przeglądarki, jednak bez nich poprawna praca strony nie będzie możliwa.

Sonda
Monografiami jakich serii taboru PKP jest Pan/Pani najbardziej zainteresowana ?
Szukaj

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać regularnie informacje o nowych publikacjach polskich i zagranicznych z branży komunikacji szynowej zapisz się do NEWSLETTERA

Linki

W swojej ofercie posiadamy oprócz własnych książek także wszystkie lub prawie wszystkie publikacje z branży komunikacji szynowej wydane w kraju przez innych wydawców. Z publikacji zagranicznych posiadamy w ciągłej sprzedazy te pozycje, które wydają się nam szczególnie interesujące dla polskiego Czytelnika. Jeśli interesują Państwa inne publikacje z oferty wydawnictw zagranicznych to postaramy się je sprowadzic na zamówienie. Poniżej podajemy linki do zagranicznych wydawnictw, z którymi współpracujemy od wielu lat. Zamówienia prosimy wysyłać na adres: biuro@kolpress.pl  podając wydawcę, nr katalogowy i tytuł zamawianej publikacji. Czas realizacji  zależy od ilości złożonych zamówień i wynosi od 10 - 30 dni.

Wydawca Język Oferta
Eisenbahn-Kurier j.niemiecki książki, czasopisma, DVD, niemiecki
Eisenbahn-Journal j.niemiecki książki, czasopisma, CD
MIBA j.niemiecki książki, czasopisma modelarskie
Rio Grande j.niemiecki DVD/VHS