polski english german
Aktualności

W sprzedaży dwie nowe publikacje: "Kolej wąskotorowa Przeworsk - Dynów" i "Tramwajowe pocztówki z Poznania 1898-1945".

W październiku ukaże sie "Atlas kolei wąskotorowych".

Trwają prace nad monografiami parowozów pospiesznych, lokomotyw dwuczłonowych i lokomotyw spalinowych serii SP45, SU46 i SP47 (nowe wydanie) , ukażą sie najwcześniej pod koniec 2018 roku, najwcześniej ta ostatnia pozycja. W przygotowaniu monografia "Koleje wąskotorowe II Rzeczypospolitej". Temat mało znany, szukamy ciagle materiałów i zdjęć z tych kolejek, jeśli możesz pomóc to prosimy o kontakt.

 

Bestseller
Ostatnio dodane
Polecane
Ciasteczka

Witryna naszego wydawnictwa do poprawnej pracy korzysta z małych plików zwanymi ciasteczkami. Można zablokować ich otrzymywanie w ustawieniach Twojej przeglądarki, jednak bez nich poprawna praca strony nie będzie możliwa.

Sonda
Monografiami jakich serii taboru PKP jest Pan/Pani najbardziej zainteresowana ?
Szukaj

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać regularnie informacje o nowych publikacjach polskich i zagranicznych z branży komunikacji szynowej zapisz się do NEWSLETTERA

Informacje dla handlowców

BWH KOLPRESS zaprasza do wspołpracy księgarnie, szczególnie prowadzace działy książki technicznej oraz sklepy modelarskie zainteresowane wzbogaceniem swojej oferty o nasze publikacje. Handlowcy posiadający status osoby prawnej, zakupujący książki do dalsze odsprzedaży detalicznej,  otrzymują rabat handlowy.

Możliwe są dwie formy współpracy:

1. zakup z fakturą VAT z płatnością przed wysyłką lub za pobraniem pocztowym. Przy tej formie przyznajemy dodatkowy  rabat. Koszty wysyłki do Nabywcy ponosi BWH Kolpress.

2. zakup z fakturą VAT z płatnością w terminie 14 dni ( tylko dla stałych,  sprawdzonych klientów).