polski english german
Aktualności

Dostępne są już: "Atlas lokomotyw elektrycznych" i "Atlas lokomotyw spalinowych". W przygotowaniu "Atlas kolei wąskotorowych". Trwają prace nad monografiami parowozów pospiesznych i lokomotyw dwuczłonowych, ukażą sie najwcześniej w II połowie 2018 roku. W przygotowaniu również monografia "Kolei Wąskotorowych II Rzeczypospolitej". Temat mało znany, szukamy ciagle materiałów i zdjęć z tych kolejek, jeśli możesz pomóc to prosimy o kontakt.

 

Bestseller
Ostatnio dodane
Polecane
Ciasteczka

Witryna naszego wydawnictwa do poprawnej pracy korzysta z małych plików zwanymi ciasteczkami. Można zablokować ich otrzymywanie w ustawieniach Twojej przeglądarki, jednak bez nich poprawna praca strony nie będzie możliwa.

Sonda
Monografiami jakich serii taboru PKP jest Pan/Pani najbardziej zainteresowana ?
Szukaj

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać regularnie informacje o nowych publikacjach polskich i zagranicznych z branży komunikacji szynowej zapisz się do NEWSLETTERA

EISENBAHN KURIER

Publikacje zagraniczne » Archiwum czasopism

Opis
Wydawca EK-Verlag
Format A4
Stron 140
Oprawa miękka
Stara cena:30.00
Cena:15.00
Posiadamy na stanie:8
w sprzedaży
masz pytania?

Miesięcznik w języku niemieckim. W każdym numerze serwis krajowy i zagraniczny, artykuły historyczne, taborowe i reportaże, dział zagraniczny. Obszerny dział modelarski. Każdy numer bogato ilustrowany kolorowymi zdjęciami.

Posiadamy w sprzedaży następujące numery:

  • 8  i 10/2007

Przy zamawianiu należy w komentarzu wpisać numer/numery zamawianego czasopisma.