polski english german
Aktualności

Dostępne są już: "Atlas lokomotyw elektrycznych" i "Atlas lokomotyw spalinowych". W przygotowaniu "Atlas kolei wąskotorowych". Trwają prace nad monografiami parowozów pospiesznych i lokomotyw dwuczłonowych, ukażą sie najwcześniej w II połowie 2018 roku. W przygotowaniu również monografia "Kolei Wąskotorowych II Rzeczypospolitej". Temat mało znany, szukamy ciagle materiałów i zdjęć z tych kolejek, jeśli możesz pomóc to prosimy o kontakt.

 

Bestseller
Ostatnio dodane
Polecane
Ciasteczka

Witryna naszego wydawnictwa do poprawnej pracy korzysta z małych plików zwanymi ciasteczkami. Można zablokować ich otrzymywanie w ustawieniach Twojej przeglądarki, jednak bez nich poprawna praca strony nie będzie możliwa.

Sonda
Monografiami jakich serii taboru PKP jest Pan/Pani najbardziej zainteresowana ?
Szukaj

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać regularnie informacje o nowych publikacjach polskich i zagranicznych z branży komunikacji szynowej zapisz się do NEWSLETTERA

Modellbahn Schule

Publikacje zagraniczne » Archiwum czasopism

Opis
Wydawca MEB-Verlag
Format A4
Stron 98
Oprawa miękka
Stara cena:40.00
Cena:35.00
w sprzedaży
masz pytania?

Modellbahn Schule ( szkoła modelarstwa) to seria zeszytów specjalnych omawiajacych różne aspekty modelarstwa kolejowego. Każdy zeszyt bogato ilustrowany kolorowymi zdjęciami makiet kolejowych. Ukazało się już ponad 20 zeszytów. W sprzedaży posiadamy zeszyty wymienione poniżej, inne możemy sprowadzić na zamówienie.

W sprzedaży numery archiwalne

  • Nr. 3 Anlagenbau
  • Nr. 7 Begrunen heute
  • Nr. 10 Betriebspuren
  • Nr. 11 Signale
  • Nr. 12 Digitaler Anlagenbetrieb

Przy zamawianiu należy w rubryce komentarze wpisać numer/numery zamawianego zeszytu.